Her yanımızda   trans yağlar, margarinler, glikoz şurupları, GDO’lu ürünler ve daha  birçok sağlığımızı  tehdit eden  gıdalar görmek  mümkün. Bunlar maalesef çeşitli kalp rahatsızlıkları, kanser türleri ve bunun  gibi çok vahim  hastalıklara sebep olmaktadır.

 

Bu şartlar içerisinde  sağlıklı ve lezzetli beslenme  yollarını  araştırdık ve tamamen  katkısız doğal köy ürünlerine ulaştık. Ulaştığımız bu doğal  ürünleri siz değerli müşterilerimize nasıl tattırabiliriz düşünesiyle www.hepsikoyden.com’u sizin  için 2018 yılında  faaliyete açtık.

 

Hepsi Köyden  olarak  sadece yakın  çevremizi değil ulaşabildiğimiz herkesi bu sağlıklı ve lezzetli ürünlerden  faydalandırmak  istiyoruz. Hatta  bunu  sosyal sorumluluk projesi olarak  değil, ‘’Topyekün  Sosyal  Değişim’’  projesi olarak  düşünüyoruz. Hepsi Köyden  çalışan  ve hissedarlarıyla üreticileriyle ve  müşterileriyle büyük bir sağlıklı yaşam  hareketi olmaya  adaydır.

 

Sizin  için anadoludan  katkısız ve  doğal ürünleri bulup uygun  fiyata  almaya  ve  bu fiyatları müşterilerimize yansıtmaya  çalışıyoruz. Üreticilerimizi  geliştirmek  unutulan  iyi şeyleri hatırlatmak topyekün  sağlıklı beslenme  bilincine  katkıda bulunmak temel  değerlerimizdendir.

 

Atalarımızın  dediği gibi: ‘’Kendimizin  yemeyeceği  ve çocuklarımıza yedirmeyeceğimiz ürünleri asla  satmayacağız.’’ Umarım  siz de bizim  kadar  bu  ürünlerden  memnun  kalırsınız.

 

Söz


Hepsi Köyden  olarak  yukarıda belirttiğimiz prensip ve değerlere bağlı kalacağımıza söz veriyoruz.