ÜYELİK 

  

    Neden üyelik oluşturmalıyım?


Hepsi Köyden sanal mağaza kullanıcı hesabı oluşturmanın birçok faydası var. - Hızlı ve kolay sipariş için bilgilerinizi kaydeder. - Hepsi Köyden sanal mağazanın sunmuş olduğu özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. - Etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz. - Sipariş geçmişinize bakabilirsiniz. - Tüm teslimat adres bilgilerinizi kaydedebilirsiniz.

 

 

    

Hepsi Köyden sanal mağaza üyeliği ücretli mi?


Sitemize hiçbir üyelik ücreti ödemeden üye olabilirsiniz.

 

 

 

 

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?


Üyeliğinizi iptal etmek için [email protected] adresinden ya da 0216 340 85 95 numaralı müşteri hizmetlerimizden üyeliğinizi iptal etmek istediğinizi bildirerek üyelik iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 Şifremi unuttum/bilmiyorum, siteye nasıl giriş yapacağım?


Şifrenizi unuttuğunuz ya da bilmediğiniz durumlarda, giriş sayfasında bulunan "Şifremi Unuttum" butonuna tıklamanız ve sistemimize üye olduğunuz e-posta adresinizi açılan sayfadaki kutuya yazmanız yeterlidir. Hepsi Köyden tarafından e-posta hesabınıza gönderilen ilgili e-posta'daki adımları izleyerek yeni şifrenizi yaratabilirsiniz.,

 

 

 

  Üyelik bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?


Üye girişi yaptıktan sonra Anasayfada sağ üstte "Hesabım" sekmesine tıklayarak üyelik bilgilerinizi güncelleyebileceğiniz sayfaya ulaşabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olması size ulaşabilmemiz için önemlidir.